Supełek

Powiatowy Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie jest jednostką organizacyjną wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej. Podmiotem prowadzącym placówkę jest Powiat Chrzanowski. Ośrodek jest placówką opiekuńczo - wychowawczą typu socjalizacyjnego dla 28 wychowanków, która zapewnia dzieciom i młodzieży całkowicie lub częściowo pozbawionym opieki: całodobową, ciągłą lub okresową opiekę i wychowanie. Placówka przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży powyżej 10 roku życia do 18 roku życia - możliwość pobytu w placówce dzieci młodszych i starszych aniżeli podany przedział wiekowy określa ustawa z dnia 9 czerwca 2011 roku o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej. Placówka mieści się przy ulicy Marii Skłodowskiej - Curie 10 w Chrzanowie. Obszar działania placówki obejmuje teren powiatu chrzanowskiego.  

 

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu/autobusu

Zarządzenie Dyrektora POWDiR 

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu/autobusu Ford Transit 350EL

Załącznik nr 1 - oferta na zakup

Załącznik nr 2 - umowa sprzedaży

Załącznik nr 3 - wycena samochodu/autobusu

Załącznik nr 4 - protokół zdawczo - odbiorczy

Klauzula RODO

Gdy średnia wieku uczestników szampańskiej zabawy w ostatnią noc roku jest znacznie poniżej pełnoletności obowiązuje piżamowy dress code.

Marzenie każdego dorosłego, by chociaż raz móc poczuć się, jak dziecko. Mimo nietypowych strojów o nudzie lub śnie nie mogło być mowy, do późnych godzin lub jak kto woli, wczesno porannych. Noc szaleństwa rozkręciła zabawa w grę Twister, później tańce indywidualne i grupowe, aby tuż przed północą zacząć zwarte odliczanie. Bez falstartu również nie mogło się obyć, bo minuta czy sekunda to dla dziecka nie robi dużej różnicy, a w tym wyjątkowym czasie, gdy stare ustępuje nowemu, znaczenie było spore. Później także jeszcze się działo, aż nocy było mało. Równo o północy niebo rozświetliły fajerwerki, podziwiane także przez najmłodszych uczestników. Czas przyszedł także na toast z musującego trunku owocowego z akompaniamentem noworocznych życzeń. A dalej już tylko tańce i swawole do białego rana. Na Nowy 2020 Rok życzymy wszystkim pomyślności, życzliwości oraz dobroci płynącej prosto z serc!

Sylwestrowe Piż...
Sylwestrowe Piż...
Sylwestrowe Piż...
Sylwestrowe Piż...
Sylwestrowe Piż...
Sylwestrowe Piż...
Sylwestrowe Piż...
Sylwestrowe Piż...
Sylwestrowe Piż...
Sylwestrowe Piż...
Sylwestrowe Piż...
Sylwestrowe Piż...